poniedziałek, 31 marca 2014

goodbye Warsaw/ Flights

Ten tydzień był zbyt intensywny. Codzienne poranne wstawanie i późne powroty do domu doprowadziły do tego, że w dzień wyprowadzki, czyli wczoraj, najnormalniej w świecie sobie przysnęłam i nie zdążyłam załatwić wszystkiego, co było zaplanowane na ten dzień. Dołożyła się do tego też zmiana czasu, przez co myślałam , że jest godzina wcześniej, a w gruncie rzeczy była już godzina później. Ot, opuściłam już Warszawę na kolejny rok, może dwa, ewentualnie na zawsze.  Hoh, smutno było opuszczać i zostawiać tam wszystkich, ale ileż można mieszkać w jednym miejscu ?
Będę tęsknić za moimi warszawskimi wariatami :D
W piątek byłam ostatni dzień w pracy, zrobiłam mega pyszny tort na pożegnanie :DNie ma już Pani Marleny z firmy Prowork, jest teraz Marlena operka w USA :D


LOT.
Teraz ta lepsza część postu. Mam już zamieszczony lot na profilu.
Czy jest jeszcze osoba, która na widok swojego biletu prawie się popłakała ze szczęścia? 
Lecę a380, a380...a380!!!!!!! Czyli największym pasażerskim samolotem na świecie, mam miejsce zarezerwowane na poziomie drugim przy oknie, tym samym ktoś spełnił właśnie moje marzenie, czyli zabukował mi bilet na lot TYM samolotem.


Jestem przeszczęśliwa.


Mój tydzień latania zacznie się 19go maja

Wrocław-Frankfurt-JFK New York-Newark-Washington DC

Nie mogę się doczekać!
Czy jest tutaj jeszcze ktoś kto być może będzie leciał w ten dzień tym samolotem co ja ?:) Fajny byłoby się zgadać!

W tym tygodniu jak już dojadę do domu (obecnie przebywam w Łodzi) zabiorę się za przygotowywanie pre departure project i kupię już prezenty dla HM żeby mieć to z głowy. 
Później zostanie mi jeszcze pakowanie i wsiooo do Hameryki:)

EDIT: założyłam sobie insta, teraz będzie tam pewnie biednie, ale jak będe w USA to powinno się zrobic bogato :D http://instagram.com/marlenaosak 

Adios!

9 komentarzy:

 1. jejku, ale super jest czytać tak pozytywne notki <3 ciesze sie, że wszystko ułozyło sie po Twojej mysli :)! 19.05?! to już!! powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kochana lecisz samolotem ze szkolenia do DC ?:))

  <3 can't wait !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak w APC zawsze bukuja samoloty ;D ja tez nie mogę się doczekaaaac! 😀

   Usuń
 3. Super!! Zarażasz tą nieciepliwością! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW! Genialnie :) A lotu TYM samolotem zazdroszczę tak, że chyba zemrę na zawał :D

  Cudownie, widzimy się w Stanach!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Też lecę 19 maja, tylko że z APiA, może przy odrobinie szczęścia będę leciała z Tobą :) czekam jeszcze na szczegóły mojego lotu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o proszę kolejna do kolekcji na 19go ;-) to czekam w takim razie na info odnosnie Twojego lotu :P gdzie bedziesz urzedowac w USA?:)

   Usuń
  2. Dostałam już szczegóły lotu...lecę bezpośrednio LOTem. Niestety nie lecimy razem ale mam nadzieję, że będzie okazja spotkać się już za oceanem ;)

   Usuń
  3. w takim razie udanej podróży !!!;-)))

   Usuń